Lol Bebek Mavi Folyo Balon

9,99

Lol Bebek Mavi Folyo Balon ölçüleri 45 cm dir.

Stokta

Stok kodu: PKAP-5140 Kategoriler: ,

Doğum günü balon Lol Bebek Mavi Folyo Balon

Lol Bebek Mavi Folyo Balon, Lol Bebek partilerin gözde doğum günü balon süsleme malzemeleri arasında yer alır. Çünkü bu folyo balonlar sayesinde son derece canlı ve renkli kutlamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün özellikleri;

  • Doğum günü balon seti ve tüm balonlar havasız inik olarak kargoya verilecektir.
  • Folyo Balon ölçüleri 45 cm dir.

 

Folyo Balon Nasıl Şişirilir?

Herhangi bir pipeti balon sibobuna taktıktan sonra üfleyerek şişirebilirsiniz. Pipeti çıkardığınızda hava kaçırmaması için bağlamaya veya bantlamaya ihtiyaç yoktur. Çünkü Sibop otomatik olarak hava kaçırmaz. Folyo balonlar, balon pompası yardımıyla da şişirilebilir.

Folyo balon nasıl şişirilir

Folyo Balon Uçarmı?

Lisanslı , lisansız ve rakam folyo balon helyum ile uyumlu olduğu için helyum gazı ile doldurulduğunda uçan balon olur. En çok sorulan soru olan folyo balonlar uçar mı ? Evet dediğimiz gibi helyumla uçar.
Normalde inik folyo balon fiyatları uygundur. Fakat helyum doldurulduğunda helyum gazı pahalı olduğu için fiyatlar yükselir.

Helyum gazı sanılanın aksine yanıcı ve zararlı bir gaz değildir. Piyasada daha ucuz olduğu için farklı uçucu gazlar helyum adı altında kanunsuz şekilde  bir şekilde satılmaktadır. Lütfen farklı yerlerden helyum gazı satın almadan önce lisanslı olup olmadığını teyit ettiriniz.

Aldığım Folyo Balon Çeşitleri Uçan Balon Mu?

Lateks veya folyo balon olsun, tüm balon doğum günü parti balonları helyum gazı koymadan uçmaz.

Asılan Balon yeniden kullanılabilirmi? Folyo balon nasıl söndürülür?

Asılan Folyo balonları yeniden kullanabilmeniz için pipet sibop kısmına takılıp yavaşça balonun üzerinden bastırabilirsiniz. Havası inen balon katlanarak bir sonraki sefere kullanılabilirsiniz. Zedelenmeyecek ve güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde saklayanız.

                                                                       folyo balon tekrar kullanılır mı?

Folyo balonlar nasıl asılır?

Folyo balonlar da asmak için özel delikler vardır. Buradan rafya veya jüt ip yardımı ile istediğiniz yere asabilirsiniz.

 

 folyo balon nasıl asılır

Toptan Doğum Günü Parti Malzemesi almak için;

İstoç ve tahtakalede doğum günü malzemeleri toptan satışı da yapmaktayız. Toptan parti malzemesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra Ucuz toptan dogum gunu malzemesi alıp pazaryerlerinde ve kendi dükkanızda satabilirsiniz. Örnek olarak parti süsleme yapan organizasyoncular için toptan doğum günü parti malzemesi fiyatları uygundur.

 

Bunun dışında sitemizdeki çeşitli renklerde ve ebatlarda pastel balonlar,  makaron balonlar ile parti ve eğlenceler yapabilirsiniz.

En Önemlisi Doğum günü süsleri veya parti malzemesi ihtiyaçlarınızı aynı gün kargoluyoruz.

Sadece İstanbul İlinde saat 12:00 ‘ye kadar verilen;

Doğum günü parti malzemeleri ve doğum günü süslerini istenildiğinde motor kurye ile gönderiyoruz.

KURYE HİZMETİNİ SİZ KAPIDA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.

Piyasadaki en iyi metalik balon markası olan Tahtakaledenal ve kendi markamız olan KullanAtParty marka doğum günü balonları gönderdiğimiz için dolayısıyla kalite olarak bir sıkıntı yaşamayacaksınız.